DC.T 11T302 Hu7310
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 11T302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | DC.T 11T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT 11T302 |
| Syöttö f | 0.05–0.5 mm/v |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 350–600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HU7310 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstö; Viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö; Viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö; Viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1–4 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Profiili | Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely; Karkeatyöstö ja viimeistely |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | AM; AM; AM |
| Kuivakoneistus | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260458HU7310 |
|---|---|
| EAN | 4045197669582 |