DC.T 11T302 Hb7140-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260458HB7140-2
- Varastotilanne
- 223kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DC.T 11T302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | DC.T 11T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT11T302 |
| Syöttö f | 0.1–0.4 mm/v |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen lastuaminen; vaativa katkonainen lastuaminen; vaativa katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeistus/viimeistely; Karkeistus/viimeistely; Karkeistus/viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–2,5 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260458HB7140-2 |
|---|---|
| EAN | 4067263315698 |