DC.T 11T302 Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260458HB7020-2
- Varastotilanne
- 2561kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DC.T 11T302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | DC.T 11T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T302 |
| Syöttö f | 0.08–0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 110–350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3–2 mm |
| Toleranssi | M |
| Profiili | Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260458HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515020589 |