DC.T 070204 Hb7310
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DC.T 070204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | DC.T 070204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070204 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT 070204 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | AM |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 350–600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7310 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,1–4 mm |
| Toleranssi | G |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260452HB7310 |
|---|---|
| EAN | 4045197669445 |