DC.T 070202 Hb7210-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260449HB7210-1
- Varastotilanne
- 219kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DC.T 070202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | DC.T 070202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070202 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,2 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070202 |
| Syöttö f | 0,1–0,25 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | GM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–450 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7210-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea viimeistelyyn; Karkea viimeistelyyn; Karkea viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–2,5 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | TiCN |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260449HB7210-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406059231 |