Sorvausteräpala Ic807
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Vähimmäistilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpala |
| Usp1 | DCMT 11T304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T304 |
| Laatu/tyyppi | IC807 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.4 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 11T304 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/k |
| Lastunmurtaja | M3M |
| Leikkuusyvyys ap max | 3 mm |
| Leikkuusuhde | katkaisu ajoittainen; katkaisu ajoittainen; katkaisu ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 30–80 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC807 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeus- ja viimeistelytyöstö; Karkeus- ja viimeistelytyöstö; Karkeus- ja viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.8–3 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Sarja | ISOTURN; ISOTURN; ISOTURN |
| Valmistajan merkintä | DCMT 11T304-M3M IC807 |
| Sarja | ISOTURN; ISOTURN; ISOTURN |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260511IC807 |
|---|---|
| EAN | 7291075423761 |