DCGW 11T304 FN MKD Nu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, laserleikattut lastuamis särmät. Yleinen viiste (NU) kaikille ei-rautametalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon viimeistelyyn ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä GARANT Master Eco -järjestelmää. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-puristinpitimiä ja poratankoja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterät sorvaukseen |
| Usp1 | DCGW 11T304 FN |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGW 11T304 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | kyllä |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,01 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGW 11T304 FN |
| Syöttö f | 0,005 - 0,2 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 0,2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 1400 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | MKD; MKD; MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0,01 - 0,2 mm |
| Leikkausmateriaali | MKD; MKD; MKD |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Maksimaalinen märkätyöstö | rajoitetusti sopiva; rajoitetusti sopiva; rajoitetusti sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | NYT |
| Kuivakoneistus | soveltuu; soveltuu; soveltuu |
| Minimi märkätyöstö | rajoitetusti sopiva; rajoitetusti sopiva; rajoitetusti sopiva |
| Paineilmalla työstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Työstö öljyllä | rajoitetusti sopiva; rajoitetusti sopiva; rajoitetusti sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265964NU |
|---|---|
| EAN | 4069515008495 |