DCGW 070204 FN MKD Nl
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut leikkuusärmät. Yleispäinen viiste (NU) kaikille värimetalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon lastuamiseen ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä GARANT Master Eco -järjestelmää. Vaihtoehtoisesti voidaan käyttää kaikkia sopivia ISO-kiinnityspitimia ja poratankoja.
Rakenne
Lastunmurtaja pitkälastuaville värimetalleille.
Suoritus
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut teräsärmät. Yleisviiste (NU) kaikille ei-rautametalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon koneistukseen ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä GARANT Master Eco -järjestelmää. Vaihtoehtoisesti voidaan käyttää kaikkia sopivia ISO-puristinpitimiä ja avarrustankoja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöterät |
| Usp1 | DCGW 070204 FN |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGW 070204 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | kyllä |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGW 070204 FN |
| Syöttö f | 0.005–0.1 mm/v |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–1600 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstö viimeistelyyn; Karkeatyöstö viimeistelyyn; Karkeatyöstö viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01–0.2 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | NL |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265948NL |
|---|---|
| EAN | 4062406096045 |