DCMW 070202 KBN25M Met
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-teräpalat.
Malli
MultiEdge Tough; 2 leikkuusärmää per teräpala, erityinen lastunmurtaja parhaita tuloksia varten katkonaisessa työstössä.
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-kääntöteräpalat.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | DCMW 070202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMW 070202 |
| Usp2 | CBN (5° / 7°) |
| Tuotenimen attribuutti | KBN25M |
| Laatu/tyyppi | KBN25M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMW 070202 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.2 mm/v |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.5 mm |
| Leikkuusuhde | leikkaus intermittentti; leikkaus intermittentti; leikkaus intermittentti |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 180 m/min |
| Laatu/tyyppi | KBN25M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05–0.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | MET |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265658MET |
|---|---|
| EAN | 4960664529186 |