Kääntöterä sorvaukseen Ca125p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DCMT 070202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | DCMT 070202 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCMT 070202 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | GK |
| Leikkuusyvyys ap max | 1.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90 - 260 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA125P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 3 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Kuivakoneistus | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260481CA125P |
|---|---|
| EAN | 4960664018062 |