Kääntöterät sorvaukseen Hb7025-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260350HB7025-1
- Varastotilanne
- 274kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DCGT 04T002Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT 04T002 |
| Laatu/tyyppi | HB7125-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DCGT 04T002 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.1 mm/k |
| Lastunmurtaja | SF |
| Leikkuusyvyys ap max | 0,2 mm |
| Leikkuusuhde | katkoittainen lastuaminen; katkoittainen lastuaminen; katkoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 300 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7025-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.2 mm |
| Toleranssi | G |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260350HB7025-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406066536 |