DNMG 150604 Ca125p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DNMG 150604Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 150604 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150604 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,25 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150604 |
| Syöttö f | 0,15–0,6 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | PMG |
| Leikkuusyvyys ap max | 3,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen leikkaus; katkonainen leikkaus; katkonainen leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–320 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA125P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeistus- ja viimeistelykoneistus; Karkeistus- ja viimeistelykoneistus; Karkeistus- ja viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Kuivakoneistus | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250796CA125P |
|---|---|
| EAN | 4960664024322 |