DNMG 110408 Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250654HB7020-2
- Varastotilanne
- 380kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DNMG 110408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 110408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 110408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG110408; DNMG110408; DNMG110408 |
| Syöttö f | 0,1–0,4 mm/v |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2,75 mm |
| Leikkuusuhde | katkotoiminen lastuaminen; katkotoiminen lastuaminen; katkotoiminen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 160–400 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,3–2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG110408; DNMG110408; DNMG110408 |
| Porakäyttö | katkotoiminen lastuaminen; katkotoiminen lastuaminen; katkotoiminen lastuaminen |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Musta | HB7020-2; HB7020-2; HB7020-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250654HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515016704 |