DNMG 110404 Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250652HB7020-2
- Varastotilanne
- 964kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DNMG 110404Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 110404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG110404; DNMG110404; DNMG110404 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG110404 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkova lastuaminen; katkova lastuaminen; katkova lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 160 - 400 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250652HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515016629 |