DNMG 110404 Hb7010-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250652HB7010-2
- Varastotilanne
- 2301kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
DNMG 110404Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 110404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG110404; DNMG110404; DNMG110404 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG110404; DNMG110404; DNMG110404 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 170 - 500 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG110404; DNMG110404; DNMG110404 |
| Porakäyttö | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Profiili | Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus; Viimeistelykoneistus |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SS; SS; SS |
| Musta | HB7010-2; HB7010-2; HB7010-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250652HB7010-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515016605 |