Kääntöterä sorvaukseen Kova
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ensiluokkaiset, erittäin kuumankestävät keraamimateriaalit luotettavaan käyttöön vaikeasti työstettävissä ja kovissa materiaaleissa.
Pinnoitettu alumiinioksidi–titaanikarbidi-keraami kovien materiaalien työstöön aina 68 HRC:hen asti.
Käyttötiedot
H
250
H
210
H
180
K
250
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | DNGA 150612 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNGA 150612 |
| Usp2 | Keraami (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | KB7205 |
| Laatu/tyyppi | KB7205 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNGA 150612 |
| Syöttö f | 0,05–0,15 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.9 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Laatu/tyyppi | KB7205 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | Keraami |
| Leikkuusyvyys ap | 0,1–0,9 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | 0,2 mm×25° |
| Käyttöalue | HART |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255724HART |
|---|---|
| EAN | 4045197511515 |