DNMG 150408
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- 250768
- Varastotilanne
- Varastossa
Tuotekuvaus
DNMG 150408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen teräpala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150408 |
| Syöttö f | 0.2 - 0.5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.75 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 440 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 5 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | Pinnoitettu |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150408 |
| Porakäyttö | jatkuva |
| Profiili | Karkea- ja viimeistelytyöstöön |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250768 |
|---|---|
| EAN | 4045197949110 |