DNMG 150608 Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
DNMG 150608Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | DNMG 150608 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150608 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNMG 150608 |
| Syöttö f | 0.25 - 0.6 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SG |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.75 mm |
| Leikkuusuhde | katkoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 300 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea koneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1.5 - 6 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250862HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197711274 |