Sorvauksen vaihtopala G
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuvaus
Uusi CBN, jossa tasapainoinen yhdistelmä kulutuskestävyyttä ja murtolujuutta yleiskäyttöön karkaistuissa teräksissä aina 67 HRC:hen asti yhdessä erikoislastunmurtajan kanssa. Käyttöön sekä jatkuvassa että lievästi ja voimakkaasti katkottaisessa lastuamisessa.
Rakenne
2 leikkuusärmää.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | DNGA 150608 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNGA 150608 |
| Usp2 | CBN (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | BU7220 |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNGA 150608 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.15 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | lastuaminen katkonainen; jatkuva; vaativa katkonainen; lastuaminen katkonainen; jatkuva; vaativa katkonainen; lastuaminen katkonainen; jatkuva; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90 - 140 m/min |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn; Karkeatyöstöstä viimeistelyyn; Karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255448G |
|---|---|
| EAN | 4045197895295 |