CCMT 09T304 Wiper Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCMT 09T304 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CCMT 09T304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T304 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T304 |
| Syöttö f | 0,05 - 2,5 mm/k |
| Lastunmurtaja | WSS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3,25 mm |
| Leikkuusuhde | katkoinen työstö |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 400 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Roughingista viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2 - 2,5 mm |
| Toleranssi | MF |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T304 |
| Porakäyttö | katkova lastuaminen |
| Profiili | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | WSS |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260059HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197948830 |