CCMT 060208 Wiper HB7020 Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCMT 060208 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | CCMT 060208 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060208 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060208 |
| Syöttö f | 0.1–0.3 mm/k |
| Lastunmurtaja | WSM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | leikkaus ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060208 |
| Porakäyttö | leikkaus ajoittainen |
| Profiili | Karkeatyöstöstä hienotyöstöön |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | WSM |
| Musta | HB7020 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260145HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197948854 |