CC.T 09T302 Pv720
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CC.T 09T302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CC.T 09T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 09T302 |
| Laatu/tyyppi | PR1225 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T302 |
| Syöttö f | 0,05–0,25 mm/v |
| Lastunmurtaja | HQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 3,25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–270 m/min |
| Laatu/tyyppi | PV720 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260096PV720 |
|---|---|
| EAN | 4960664723386 |