CC.T 09T302 Ca115p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CC.T 09T302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CC.T 09T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 09T302 |
| Laatu/tyyppi | PR1225 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT09T302-HQ CA115P; CCMT09T302-HQ CA115P; CCMT09T302-HQ CA115P |
| Syöttö f | 0,05–0,25 mm/v |
| Lastunmurtaja | HQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 3,25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90–270 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA115P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT09T302-HQ CA115P; CCMT09T302-HQ CA115P; CCMT09T302-HQ CA115P |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260096CA115P |
|---|---|
| EAN | 4960664045402 |