CC.T 060204 Ca115p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CC.T 060204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 060204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060204 |
| Laatu/tyyppi | PDL010 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT060204-HQ CA115P; CCMT060204-HQ CA115P; CCMT060204-HQ CA115P |
| Syöttö f | 0.05–0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | HQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90–270 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA115P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–2,5 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT060204-HQ CA115P; CCMT060204-HQ CA115P; CCMT060204-HQ CA115P |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260092CA115P |
|---|---|
| EAN | 4960664045396 |