Vaihtoteräpala sorvaukseen Cu7010
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CC.T 060202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 060202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202; CCMT 060202; CCMT 060202 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90 - 210 m/min |
| Laatu/tyyppi | CU7010 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | Cermet |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 2.5 mm |
| Toleranssi | MF |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Toissijainen käyttö | M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 80 - 140 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260050CU7010 |
|---|---|
| EAN | 4045197666789 |