CCMT 060202 Hbt020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCMT 060202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat sorvaukseen |
| Usp1 | CCMT 060202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Syöttö f | 0,1–0,3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | PF |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | lastuaminen ajoittain; lastuaminen ajoittain; lastuaminen ajoittain |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–330 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakäsittelystä viimeistelyyn; Karkeakäsittelystä viimeistelyyn; Karkeakäsittelystä viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,4–2 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260082HBT020 |
|---|---|
| EAN | 4062406720056 |