CCGT 09T301 Pr1225
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCGT 09T301Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoterät |
| Usp1 | CCGT 09T301 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 09T301 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.1 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 09T301 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.15 mm/v |
| Lastunmurtaja | MFP-SK |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50 - 110 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 1 mm |
| Toleranssi | G |
| Toissijainen käyttö | P |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 50 - 150 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | PR1225 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260095PR1225 |
|---|---|
| EAN | 4960664713363 |