CCGT 060201 Pdl025
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCGT 060201Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 060201 |
| Laatu/tyyppi | PDL025 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0,1 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 060201 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.15 mm/v |
| Lastunmurtaja | MFP-SK |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkaiseva lastu, ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 300 m/min |
| Laatu/tyyppi | PDL025 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 1 mm |
| Toleranssi | G |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260090PDL025 |
|---|---|
| EAN | 4960664757381 |