CC.T 120408 Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260160HB7020-2
- Varastotilanne
- 1416kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CC.T 120408Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120408; CCMT 120408; CCMT 120408 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120408; CCMT 120408; CCMT 120408 |
| Syöttö f | 0.08 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM; SM; SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkaiseva lastuaminen; katkaiseva lastuaminen; katkaiseva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 110 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstö ja hienotyöstö; Karkeatyöstö ja hienotyöstö; Karkeatyöstö ja hienotyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120408; CCMT 120408; CCMT 120408 |
| Porakäyttö | katkaiseva lastuaminen; katkaiseva lastuaminen; katkaiseva lastuaminen |
| Profiili | Karkeatyöstö ja hienotyöstö; Karkeatyöstö ja hienotyöstö; Karkeatyöstö ja hienotyöstö |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SM; SM; SM |
| Musta | HB7020-2; HB7020-2; HB7020-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260160HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515020084 |