CC.T 120404 Hb7140-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260158HB7140-2
- Varastotilanne
- 742kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CC.T 120404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120404 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120404 |
| Syöttö f | 0.1–0.4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa jaksoittainen; vaativa jaksoittainen; vaativa jaksoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea-/viimeistelykoneistus; Karkea-/viimeistelykoneistus; Karkea-/viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260158HB7140-2 |
|---|---|
| EAN | 4067263315582 |