CC.T 120404 Hb7010-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260158HB7010-2
- Varastotilanne
- 592kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CC.T 120404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120404 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120404; CCMT 120404; CCMT 120404 |
| Syöttö f | 0.08 - 0.3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | SM; SM; SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 440 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta ja viimeistely; Rouhinta ja viimeistely; Rouhinta ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120404; CCMT 120404; CCMT 120404 |
| Porakäyttö | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Profiili | Rouhinta ja viimeistely; Rouhinta ja viimeistely; Rouhinta ja viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SM; SM; SM |
| Musta | HB7010-2; HB7010-2; HB7010-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260158HB7010-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515019989 |