CC.T 09T308 Hb7210-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260152HB7210-1
- Varastotilanne
- 595kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CC.T 09T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.2 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.25 mm/v |
| Lastunmurtaja | GM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | katko; katko; katko |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 450 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhintatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Rouhintatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Rouhintatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 2.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | HB7210-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260152HB7210-1 |
|---|---|
| EAN | 4062406059217 |