CC.T 09T308 Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260152HB7020-2
- Varastotilanne
- 1912kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CC.T 09T308Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308; CCMT 09T308; CCMT 09T308 |
| Syöttö f | 0.08 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM; SM; SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | katko; katko; katko |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 110 - 350 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeus- ja viimeistelykoneistus; Karkeus- ja viimeistelykoneistus; Karkeus- ja viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308; CCMT 09T308; CCMT 09T308 |
| Porakäyttö | katko; katko; katko |
| Profiili | Karkeus- ja viimeistelykoneistus; Karkeus- ja viimeistelykoneistus; Karkeus- ja viimeistelykoneistus |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SM; SM; SM |
| Musta | HB7020-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260152HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515019927 |