CC.T 09T302 Hb7010-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260148HB7010-2
- Varastotilanne
- 658kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CC.T 09T302Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | CC.T 09T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T302; CCMT 09T302; CCMT 09T302 |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T302; CCMT 09T302; CCMT 09T302 |
| Syöttö f | 0.08 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM; SM; SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 440 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T302; CCMT 09T302; CCMT 09T302 |
| Porakäyttö | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Profiili | Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus; Karkea- ja viimeistelykoneistus |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SM; SM; SM |
| Musta | HB7010-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260148HB7010-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515019767 |