Vaihtoteräpala sorvaukseen Hb7035-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260142HB7035-2
- Varastotilanne
- 2835kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CC.T 060204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 060204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060204 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060204; CCMT 060204; CCMT 060204 |
| Syöttö f | 0.08 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM; SM; SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa epäjatkuva; vaativa epäjatkuva; vaativa epäjatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 290 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus ja viimeistely; Karkeakoneistus ja viimeistely; Karkeakoneistus ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060204; CCMT 060204; CCMT 060204 |
| Porakäyttö | vaativa epäjatkuva; vaativa epäjatkuva; vaativa epäjatkuva |
| Profiili | Karkeakoneistus ja viimeistely; Karkeakoneistus ja viimeistely; Karkeakoneistus ja viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SM; SM; SM |
| Musta | HB7035-2; HB7035-2; HB7035-2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260142HB7035-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515019729 |