CC.T 060202 Hb7120-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260140HB7120-1
- Varastotilanne
- 157kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CC.T 060202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 060202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Laatu/tyyppi | HB7130-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/k |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 260 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn; Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260140HB7120-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197817167 |