CCMT 09T308
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCMT 09T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CCMT 09T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308 |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308 |
| Syöttö f | 0,12–0,3 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | PM |
| Leikkuusyvyys ap max | 3,25 mm |
| Leikkuusuhde | katkaiseva leikkaus; katkaiseva leikkaus; katkaiseva leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–280 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhintatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Rouhintatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Rouhintatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–2,5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260213 |
|---|---|
| EAN | 4062406257019 |