CCGW 120408 FN MKD Nl
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut leikkuusärmät.
Käyttötiedot
Erittäin hienoon viimeistelyyn ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-klemmipidikkeitä ja avarrustankoja.
Malli
Lastunmurtaja pitkälastuaville ei-rautametalleille.
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut leikkuusärmät.
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä GARANT Master Eco -järjestelmää. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-puristinpitimiä ja avarruspuomeja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöpala sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 120408 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | kyllä |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 120408 FN |
| Syöttö f | 0.005 - 0.1 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 1600 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus hienokoneistukseen; Karkeakoneistus hienokoneistukseen; Karkeakoneistus hienokoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01 - 0.2 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | NL |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265936NL |
|---|---|
| EAN | 4062406095888 |