CCGW 09T308 FN MKD Nl
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, laserleikattuja leikkuusärmiä. Yleinen viisteytys (NU) kaikille ei-rautametalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Parhaan lopputuloksen saat käyttämällä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-kiristysistukoita ja avarrustankoja.
Rakenne
Lastunmurtaja pitkälastuisille ei-rautametalleille.
Malli
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut leikkuusärmät. Yleisviiste (NU) kaikille ei-rautametalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon viimeistelyyn ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä GARANT Master Eco -järjestelmää. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-puristinteräpitimiä ja avarrustankoja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 09T308 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | kyllä |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 09T308 FN |
| Syöttö f | 0.005 - 0.1 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 1600 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta–viimeistely; Rouhinta–viimeistely; Rouhinta–viimeistely |
| Leikkausmateriaali | MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01 - 0.2 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | NL |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265920NL |
|---|---|
| EAN | 4062406095697 |