CCGT 120402 Hb7310
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCGT 120402Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | kääntöterä sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 120402 |
| Laatu/tyyppi | HB7310 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 120402 |
| Syöttö f | 0,05–0,5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | AM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 350–600 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7310 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Viimeistely; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Viimeistely; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,1–4 mm |
| Toleranssi | G |
| Profiili | Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260156HB7310 |
|---|---|
| EAN | 4045197668233 |