CCGW 060204 FN MKD Ns
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut leikkuusärmä t. Yleinen viiste (NU) kaikille ei-rautametalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttöarvot
Erittäin hienoon työstöön ja mahdollisimman parhaiden pintojen saavuttamiseen.
Suositus
Jos haluat optimaaliset tulokset, käytä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-puristinkiinnittimiä ja avarrustankoja.
Rakenne
Lastunmurtaja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, lasersahatun teräsärmän. Yleinen viiste (NU) kaikille ei-rautametalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja mahdollisimman parhaisiin pintoihin.
Suositus
Parhaan tuloksen saat käyttämällä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-kiinnityspitimiä ja poratankoja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterät sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 060204 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | ja |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 060204 FN |
| Syöttö f | 0.005 - 0.4 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 1400 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelytyöstöön; Karkea työstö viimeistelytyöstöön; Karkea työstö viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01 - 0.2 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | NS |
| Kuivakoneistus | sopiva |
| Paineilmalla työstö | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265900NS |
|---|---|
| EAN | 4062406095482 |