CCMW 09T308 KBN35M Met
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-teräpalat.
Rakenne
MultiEdge Tough; 2 teräsärmää per teräpala, erityisellä lastunmurtajalla optimaalisiin tuloksiin katkonaisessa työstössä.
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-vaihtopalat.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
| Usp1 | CCMW 09T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMW 09T308 |
| Usp2 | CBN (5° / 7°) |
| Tuotenimen attribuutti | KBN35M |
| Laatu/tyyppi | KBN35M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMW 09T308 |
| Syöttö f | 0.1–0.2 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.5 mm |
| Leikkuusuhde | katko; katko; katko |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–180 m/min |
| Laatu/tyyppi | KBN35M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.05 - 0.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | MET |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265642MET |
|---|---|
| EAN | 4960664543984 |