CCGW 09T304 FN MKD Nu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
MKD – monokiteinen timantti, laserleikattuja leikkuusärmiä. Yleispäiste (NU) kaikille ei-rautametalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja parhaan mahdollisen pinnan saavuttamiseen.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-puristinteränpitimiä ja avarrustankoja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | CCGW 09T304 FN |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 09T304 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | kyllä |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 09T304 FN |
| Syöttö f | 0.005 - 0.2 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 1400 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | MKD; MKD; MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01 - 0.2 mm |
| Leikkausmateriaali | MKD; MKD; MKD |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Maksimaalinen märkätyöstö | rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | MKD; MKD; MKD |
| Terän toteutus | NU |
| Kuivakoneistus | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Minimi märkätyöstö | rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva |
| Paineilmalla työstö | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Työstö öljyllä | rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265916NU |
|---|---|
| EAN | 4069515008457 |