CNMG 120412 Wiper Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120412 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120412 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120412 |
| Syöttö f | 0,3–0,45 mm/k |
| Lastunmurtaja | WSM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 350 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus; Karkeakoneistus; Karkeakoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120412 |
| Porakäyttö | katkoava lastuaminen |
| Profiili | Rouhintatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | WSM |
| Musta | HB7020 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250159HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197948724 |