CNMG 120408 Wiper Ca025p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120408 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Usp2 | Pyyhkäisyterä |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0.13 - 0.4 mm/v |
| Lastunmurtaja | WP |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkova lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 105 - 435 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 2.5 mm |
| Pinnoite | CVD |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | CA025P |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250105CA025P |
|---|---|
| EAN | 4960664863181 |