DNGA 150604 KBN25M Me
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-kääntöterät.
Rakenne
MultiEdge; 2 tai 3 teräsärmää per kääntöterä.
Malli
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-kääntöterät.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | DNGA 150604 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNGA 150604 |
| Usp2 | CBN (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | KBN25M |
| Laatu/tyyppi | KBN25M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,05 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNGA 150604 |
| Syöttö f | 0,1–0,2 mm/v |
| Leikkuusyvyys ap max | 0,2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | KBN25M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus; viimeistelykoneistus; viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0,05–0,2 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | ME |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255630ME |
|---|---|
| EAN | 4960664507276 |