DNGA 150604 KBN25M
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-kääntöteräpalat.
Suoritus
MultiEdge Tough; 2 tai 3 leikkuusärmää per kääntöterä erityisellä lastunmurtajalla optimaalisten tulosten saavuttamiseksi katko-työstössä.
Malli
MEGACOAT-pinnoitetut CBN-kääntöterät.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | DNGA 150604 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNGA 150604 |
| Usp2 | CBN (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | KBN25M |
| Laatu/tyyppi | KBN25M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | DNGA 150604 |
| Syöttö f | 0,1–0,2 mm/v |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.3 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen leikkaus; katkonainen leikkaus; katkonainen leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 180 m/min |
| Laatu/tyyppi | KBN25M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus; viimeistelykoneistus; viimeistelykoneistus |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 0.3 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | MET |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 255630 |
|---|---|
| EAN | 4960664507337 |