CNMG 160616 Ca515
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 160616Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 160616 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 160616 |
| Laatu/tyyppi | CA115P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1.05 mm |
| Kulmasäde | 1.6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 160616 |
| Syöttö f | 0.25–0.8 mm/v |
| Lastunmurtaja | PH |
| Leikkuusyvyys ap max | 5.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70–430 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA515 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus; Karkeakoneistus; Karkeakoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1–10 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250378CA515 |
|---|---|
| EAN | 4960664675593 |