CNMG 120416 Ca6525
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120416Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120416 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120416 |
| Laatu/tyyppi | CA115P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 1.05 mm |
| Kulmasäde | 1.6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120416 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.35 mm/k |
| Lastunmurtaja | MS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 220 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA6525 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn; Karkeatyöstöstä viimeistelyyn; Karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.7 - 4 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250216CA6525 |
|---|---|
| EAN | 4960664471379 |