CNMG 120412 Ca315
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120412Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CNMG 120412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120412 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | K |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120412 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | KG |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | ajoittainen lastuaminen; ajoittainen lastuaminen; ajoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 350 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea-/hienotyöstö; Karkea-/hienotyöstö; Karkea-/hienotyöstö |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 4 mm |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | CA315 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250214CA315 |
|---|---|
| EAN | 4960664798483 |